Gillette míří do esportu, spolupracuje s Enterprise Esports

středa, 15. listopadu 2023, 07:05 Aktuality, Marketing MediaGuru

Značka Gillette se nyní vydává do oblasti esportu, kde navázala spolupráci s organizací Enterprise Esports.

Klíčový vizuál k partnerství Gillette s organizací Enterprise Esports, zdroj: Gillette / Procter & Gamble.

Klíčový vizuál k partnerství Gillette s organizací Enterprise Esports, zdroj: Gillette / Procter & Gamble.

Gillette se ve své misi snaží každý den pomáhat mužům v to, aby se cítili a vypadali co nejlépe, a to i v online světě. Z tohoto důvodu se značka vydává do oblasti esportu, kde navazuje spolupráci s organizací Enterprise Esports a gamery, které zastřešuje. Cílem je „podpořit muže, kteří ze sebe vždy chtějí dostat to nejlepší, ať už během hraní a streamingu, nebo i během turnajů“. 

„Filozofií naší značky Gillette je dopřávat mužům ten nejlepší pocit během holení i mimo něj. Při gamingu je, podobně jako u jiných sportů, extrémně důležité, aby se sportovec při hraní cítil a vypadal dobře, protože jen tak může dosahovat top výsledků. A k tomuto pocitu nezbytnému pro vyhrávání nyní přispěje i naše značka. S Enterprise Esports sdílíme podobné hodnoty a jsme rádi, že se nám povedlo navázat takovéto partnerství,“ říká Jakub Grabmüller, Senior Brand Manager značky Gillette.

Spolupráce Gillette s Enterprise Esports bude zahrnovat logo Gillette na dresu hráčů, propagaci na webu a sociálních sítích Enterprise Esports, spolupráci s pěti gamery-influencery na jejich sociálních sítích (Instagram, TikTok, Twitch), PR kampaň, instore komunikaci i propagaci na gamingovém eventu. Enterprise díky detailní znalosti gamingového prostředí v této spolupráci zastřešuje veškerou kreativu kampaně. 

„Hraní už dávno není jen zábava, ale jedná se o velmi důležitý sociální element v životech hráčů všech generací. Během hraní vznikají dlouholetá přátelství a pozitivní vzpomínky na celý život. Zároveň se věnujeme tvorbě kreativního obsahu s inovativními prvky a celkově usilujeme o vytvoření komunity nadšenců, která sdílí pozitivní hodnoty spjaté s gamingovou kulturou. Věříme, že se nám teď tyto hodnoty díky značce Gillette povede ještě více rozšířit,“ vysvětluje Miroslav Bodnár, CEO Enterprise Esports.

-stk-