Hudební stanice Trace Urban rozšířila dostupnost

úterý, 7. listopadu 2023, 13:30 TV, Aktuality MediaGuru

Kromě služby Plex je hudební kanál Trace Urban orientovaný na hip hop a rap nově k dispozici i prostřednictvím streamingové platformy Rakuten TV. Službu mohou využívat bezplatně i zájemci z Česka.

Ve vysílá Trace Urban nechybí rap ani hip hop. Foto: Pixabay

Ve vysílá Trace Urban nechybí rap ani hip hop. Foto: Pixabay

Hudební kanál Trace Urban je od listopadu k dispozici i v nabídce streamingové platformy Rakuten TV. V poslední době jde tak již o druhé rozšíření této online služby v kategorii hudebních kanálů. Ve druhé polovině listopadu se zde objevila trojici stanic Now, konkrétně Now 70s, Now 80s a Now Rock, které doposud mohli sledovat diváci v České republice zejména prostřednictvím družice Astra na satelitní pozici 28,2 stupně východně určené zejména pro britský a irský trh.

V kategorii FAST kanálů nabízí nejbohatší výběr hudebních stanic pod hlavičkou Trace konkurenční Plex. Kromě Trace Urban tu mohou diváci sledovat zdarma i sesterské programy Trace Brazuca a Trace Latina. V online platformě SportsTribal TV, která se orientuje výhradně na streaming sportovních FAST kanálů, se v průběhu října objevila stanice Trace Sports Stars. Aktuálně jsou tak zájemcům z Česka online k dispozici pod hlavičou Trace čtyři programy.

-lukpol-

Stanice Now 70s, Now 80s a Now Rock jsou v Rakuten TV

čtvrtek 26. října 2023