Hugo chodí bos ve vánoční kampani propojuje generace

čtvrtek, 16. listopadu 2023, 13:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

České hračkářství Hugo chodí bos ve své vánoční kampani „Hračky na celý život“ propojuje generaci dětí se seniory.

Zdroj: Hugo chodí bos

Zdroj: Hugo chodí bos

České hračkářství Hugo chodí bos spouští svou letošní vánoční kampaň s mottem „Hračky na celý život“. Propojuje v ní dva světy a dvě generace – děti a seniory, odkazuje přitom na tradici české hračkářské výroby a zdůrazňuje nejen kvalitu českých hraček, ale i radost ze hry. 

Kampaň staví na videu, které vzniklo ve spolupráci s organizací Seniorem s radostí. „Pokud jste si mysleli, že dříve narození lidé jen na všechno nadávají a cestují přes půlku města, aby ulovili rohlík o padesátník levněji, tak jste na omylu. Tato parta úžasně vitálních a vtipných osmdesátníků se sešla, aby dokázala, jaká hravost v nich je,“ popisuje zakladatelka hračkářství Hugo chodí bos Adéla Husáková Kantůrková. 

Cílem kampaně je nejen podpořit značku Hugo chodí bos, ale i šířit povědomí o sociálním a udržitelném podnikání, k jehož hodnotám se hračkářství již devět let přiklání. Věří totiž, že i vánoční nákupy mohou mít přesah a že mohou udělat radost na více místech zároveň.

„Babičky a dědečkové nám dokázali, že hrát si jde v každém věku, jen je potřeba mít ty správné hračky a veselou mysl. A co tím chtěl říci Hugo? Za kvalitou svých hraček si stojíme. Věříme, že kvalitní, rozvíjející, estetické a bezpečné hračky umí nejen udělat radost a rozvíjet naše smysly, ale zároveň můžou s přehledem vydržet pro další generace,“ vysvětluje Kantůrková, proč vánoční kampaň vznikla.

Kreativu a produkci kampaně zajistila dvojice KUK, jež natáčela reklamní spoty například pro Slevomat, Pet Center nebo firmu Botas. Materiály vznikly s využitím Kreativních voucherů od Ministerstva kultury.

Hugo chodí bos je rodinná firma, která všechny vydělané peníze vrací zpět do rozvoje českého hračkářského trhu. Kromě Adély se na chodu hračkářství podílí její manžel Honza, ale také zaměstnanci, z nichž je 70 % handicapovaných, dále jsou to maminky po mateřské, studenti i senioři. Hračkářství prodává pouze produkty českých nebo slovenských výrobců a zákazníci mají možnost hračky přinést i k opravě.

-stk-