Influenceři v kampani Philips podpořili sonické kartáčky

čtvrtek, 16. listopadu 2023, 06:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Známí influenceři se v kampani Philipsu utkali o to, kdo bude mít hezčí úsměv. Zásobu sonických kartáčků pak rozdali na charitu.

Zdroj: Philips, instagramový účet T. Zástěry

Zdroj: Philips, instagramový účet T. Zástěry

Nikol Trojanová versus Tomáš Zástěra, Marek Fašiang versus Bekim Aziri. První dvojice soutěžila o hezčí úsměv v Česku, druhá na Slovensku. Souboje probíhaly na sociálních sítích influencerů s použitím „veškerých možných zbraní“ – od sonických kartáčků po ústní sprchu – a trvaly pět týdnů. Každý účastník posléze věnoval desítky sonických kartáčků organizaci, kterou si sám zvolil.

Kampaň nazvaná Clash of the Smiles pod hlavičkou Philips měla za cíl ukázat, že kompletní péči o zuby, dásně a jazyk pokryjí právě produkty Philips Sonicare

„Všichni influenceři podstoupili vstupní i finální prohlídku u dentální hygienistky, která zaznamenala aktuální stav i následný posun. Účastníky jsme vybírali tak, aby měl jeden z dvojice s kartáčkem Philips Sonicare už dlouhodobější zkušenost (což byl případ Nikol Trojanové a Marka Fašianga) a druhý s ním teprve začínal (Tomáš Zástěra a Bekim Aziri). Chtěli jsme také tváře, které jsou kreativní, mají aktivní publikum na Instagramu a nebojí se udělat si ze sebe legraci,“ popisuje Maria Menshchiková ze společnosti Philips.

Kampaň měla mít zároveň charitativní přesah. „Všichni čtyři influenceři dostali k dispozici 35 sonických kartáčků Philips Sonicare včetně náhradních hlavic, aby je mohli po utkání rozdat charitativním organizacím, se kterými spolupracují. Vítězové dostali ještě o 20 kusů kartáčků víc,“ dodává Maria Menshchiková.

V Česku zvítězil Tomáš Zástěra, na Slovensku Bekim Aziri. Zástěra věnoval 55 kartáčků pro děti i dospělé Nadaci Naše dítě, Bekim Aziri Centru pre deti a rodiny Pezinok. Nikol Trojanová odnesla svých 35 kartáčků Philips Sonicare for Kids Nadačnímu fondu Kapka naděje, Marek Fašiang stejný počet kartáčků pro děti i dospělé do Nadácie Detského kardiocentra.

-mav-