Kiwi.com si na PR komunikaci vybírá agenturu MSL

sobota, 11. listopadu 2023, 07:40 Aktuality, PR MediaGuru

Platforma Kiwi.com si pro komunikaci s médii zvolila agenturu MSL Czech Republic ze sítě Publicis Groupe.

Zdroj: Kiwi.com

Zdroj: Kiwi.com

Česká travel-tech platforma Kiwi.com si na zajištění PR komunikace vybrala agenturu MSL Czech Republic ze sítě Publicis Groupe. Spolupráce umožní značce aktivněji komunikovat na koncové zákazníky. Vedle tradičních PR aktivit se zaměří na kreativní a strategickou komunikaci i na tvorbu obsahu na cestovatelský blog Kiwi.com Stories.

Spolupráci obě značky zahájily v září tohoto roku. „Máme opravdu velkou radost, že si v rámci několikakolového výběrového procesu vybral tým Kiwi.com právě nás. Věřím, že díky propojení našich specializovaných týmů dokážeme klientovi nabídnout komplexní a vyváženou komunikační strategii,“ říká o spolupráci Radek Vítek, šéf MSL Czech Republic. „S Kiwi.com sdílíme podobnou filozofii – tedy, že komunikaci je v dnešní překomunikované době potřeba dělat kreativně a občas jít tak trochu proti proudu,“ dodává.  

Za korporátní komunikaci a vedení klienta je v rámci agentury MSL Czech Republic zodpovědný Ondřej Šveda. Produktovou a lifestyle komunikaci pak zaštítí konzultantka Marie Cicvárek Fléglová. Vedle PR agentury získává Kiwi.com v rámci konceptu Power of One skupiny Publicis Groupe také podporu strategického týmu pod vedením Tomáše Preňka a týmu specialistů na obsah a sociální sítě vedeného Davidem Bártou.

-stk-