Novým členem APRA se stává Communication Lab

neděle, 26. listopadu 2023, 07:25 Aktuality, PR MediaGuru

Do Asociace public relations nově vstoupila agentura Communication Lab.

Michaela Studená, Jiří Ďurovič a Lucie Šplíchalová z agentury Communication Lab, zdroj: FB Communication Lab

Michaela Studená, Jiří Ďurovič a Lucie Šplíchalová z agentury Communication Lab, zdroj: FB Communication Lab

Asociace public relations (APRA) se rozšířila o dalšího člena. Je jím agentura Communication Lab (Commlab), která působí v Česku a na Slovensku již devátým rokem a má za sebou i řadu profesních ocenění. Zaměřuje se jak na vztahy s veřejností, tak na sociální média a public affairs. Zakladateli a Managing Partnery jsou Michaela Studená a Jiří Ďurovič. Mezi klienty agentury patří například Meta, Westinghouse, Swappie, D.A.S. a Amazon. Commlab také stojí za iniciativou proti domácímu násilí Pod Svícnem.

APRA má v současné době 25 řádných členů – komunikačních agentur působících v oblasti public relations, public affairs a integrované komunikace. K tomu má 15 přidružených členů, kterými jsou PR oddělení významných firem, škol a institucí. APRA organizuje oborovou soutěž Česká cena za PR (LEMUR) a konferenci PR Summit, která je součástí Forum Media. Je také aktivní v oblasti vzdělávání, kde spolupracuje s řadou vysokých škol při rozvoji mladých talentů v oboru.

„Vstup do APRA je první vlaštovkou nové strategie agentury pro následující roky a je přirozeným vyústěním cesty, kterou jsme za devět let urazili. Na spolupráci s ostatními členy a kolegy z asociace se velmi těšíme,” říká Jiří Ďurovič, managing partner agentury Communication Lab.

„Jsme velmi rádi, že se agentura Communication Lab rozhodla vstoupit do APRA. Členství v naší asociaci je příležitostí podílet se na rozvoji oboru public relations v Česku a současně závazkem podporovat dodržování nejvyšších profesních a etických standardů. Věřím, že Commlab se aktivně zapojí do našich projektů a iniciativ,“ dodává Radek Maršík, předseda výkonné rady APRA.  

-stk-