Odstartoval bezplatný kanál Stingray Holidayscapes

středa, 22. listopadu 2023, 10:55 Aktuality, TV MediaGuru

Portfolio hudebních kanálů Stingray se v uplynulých dnech rozrostlo o stanici Stingray Holidayscapes. V České republice je k dispozici zdarma v multimediální službě Plex.

Tematická stanice přináší na obrazovky vánoční atmosféru. Foto: Unsplash

Tematická stanice přináší na obrazovky vánoční atmosféru. Foto: Unsplash

Stingray Holidayscapes, bezplatný televizní kanál doplněný online reklamou (FAST), představuje podle jeho provozovatele divákům směs tematických hudebních a video záznamů, pečlivě připravených pro různé svátky a speciální události po celý rok. Tento program nabízí celodenní lineární programování, které je v souladu se svátky a speciálními událostmi poskytuje nepřetržitý proud aktuálního obsahu. V tuto chvíli se zcela logicky orientuje na období Vánoc.

„Stingray Holidayscapes vytváří atmosféru pro všechny domácí aktivity a setkání v průběhu ročních období a mění každodenní okamžiky na nezapomenutelné zážitky. Kanál propojuje scény živých oslav s videi o životním stylu inspirovaných prázdninami a vytváří tak osobitou kulisu pro každou příležitost,“ uvádí provozovatel stanice, který se na distribuci mj. pro Českou republiku dohodl s multimediální službou Plex, která nabízí největší výběr FAST kanálů na našem trhu.

-lukpol-