Rossmann otevírá v Brně svou největší prodejnu v ČR

pondělí, 13. listopadu 2023, 06:50 Aktuality, Retail MediaGuru

V Brně na Masarykově ulici otevírá drogerie Rossmann svou dosud největší prodejnu.

Dosud největší prodejna drogerie Rossmann má 880 m2 prodejní plochy, zdroj: Rossmann.

Dosud největší prodejna drogerie Rossmann má 880 m2 prodejní plochy, zdroj: Rossmann.

Drogerie Rossmann otevírá v centru Brna na Masarykově ulici v historické budově původně Obchodního domu Plaček svou dosud největší prodejnu na českém trhu. Na prodejní ploše 880 m2 ve dvou patrech s výtahem nabízí 15700 artiklů, k tomu i dětský koutek a vedle pokladen klasických i tři samoobslužné. 

Prodejna již v dané lokalitě byla, jen se po dvouměsíční rekonstrukci rozšířila o 580 m2. Kromě prodejní plochy došlo k rozšíření nabídky ve většině kategorií. Prodejna nabízí exkluzivitu zvláště v sortimentu péče o pleť a dekorativní kosmetiky. Dále také poskytuje i bezplatné Wi-Fi připojení, díky kterému mohou zákazníci získat informace o aktuálních nabídkách a výhodách věrnostního programu Rosmann Club. 

„Vzhledem ke stáří budovy a komplikovanosti architektonického řešení se jednalo o poměrně náročnou přestavbu. V Brně to pro nás byla již druhá taková výzva, jen cca 300 metrů odsud se nachází naše další velmi zajímavě řešená prodejna, a to přímo v historické budově Hlavního nádraží,“ komentuje Olga Stanley, manažerka komunikace Rossmann v České republice. 

Otevření prodejny ve středu 8. listopadu doprovází speciální akční nabídka 1+1 zdarma na celý sortiment dekorativní kosmetiky, která bude trvat do neděle 12. 11. 2023.

-stk-