Sazka bude přes Rohlík doručovat losy až domů

neděle, 12. listopadu 2023, 07:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Sazka rozšiřuje v předvánočním období svá prodejní místa. Losy budou dostupné i na Rohlíku.

Zdroj: Sazka

Zdroj: Sazka

Prodej stíracích losů zažívá v předvánočním období strmý nárůst. Sazka, jež očekává v prosinci až dvojnásobné tržby ve srovnání s ostatními měsíci v roce, se proto rozhodla rozšířit své prodejní kanály. Kromě více než 7500 prodejních míst Sazka po celém Česku budou losy k dostání od 13. listopadu i přes online supermarket Rohlík, jeho zákazníci si je spolu s nákupem budou moct nechat doručit až domů. 

U příležitosti adventu a Vánoc vydává Sazka navíc dvě nové emise a tři tradiční emise v novém designu. Vedle losů Zlatá šupina a Zlaté prasátko je k dispozici také víceúčelové Vánoční přání či stírací Adventní kalendář, k němuž letos přibude nová varianta.

„Kalendáře se stíracími políčky často kupují lidé jako mikulášskou nadílku pro své již odrostlé potomky. Klasické pojetí s 24 okénky jsme rozšířili o Sváteční kalendář, který odpočítává dny až do Silvestra. Skvěle se tak hodí i jako vánoční dárek, který s sebou vezmete na návštěvu příbuzných během svátků,“ vysvětluje Eva Nováková, Senior Brand Manager ze společnosti Sazka. Cenové rozpětí losů se pohybuje od 30 Kč do 500 Kč, hlavní výhry pak od 30 000 Kč do 5 000 000 Kč. 

-stk-