Stanice FilmBox nabídnou letošní filmy i oscarové hity

čtvrtek, 9. listopadu 2023, 13:00 TV, Aktuality MediaGuru

SPI International, která byla v uplynulých měsících integrována jako součást skupiny Canal+, získala nový obsah pro své stanice od Paramount Global Content Distribution a Prorom. Tituly se objeví i v online videotéce FilmBox+.

Na kanálech FilmBox se objeví i oscarový hit Všechno, všude, najednou z roku 2022, který již odvysílal v premiéře Canal+ Action. Foto: Bontonfilm

Na kanálech FilmBox se objeví i oscarový hit Všechno, všude, najednou z roku 2022, který již odvysílal v premiéře Canal+ Action. Foto: Bontonfilm

„Jsme hrdí na to, že můžeme našemu publiku poskytnout špičkovou zábavu tím, že nabídneme tuto skvělou sbírku filmů včetně produkcí oceněných Oscarem. Tyto tituly jistě umocní zážitek ze sledování," uvedla mj. při této příležitosti Małgorzata Lucińska – Sikora, Content Acquisition Director ve společnosti SPI International. Kromě České republiky a Slovenska se nová obsahová dohoda týká také Polska, Rumunska, Maďarska a Chorvatska.

Mezi tituly získanými od Paramount Global Content Distribution patří Oscarem oceněný Rocketman z roku 2019, příběh o životě Eltona Johna. Dalším ze snímků je sci-fi thriller Blíženci (2019) s Willem Smithem, který zde ztvárnil dvojroli. Z knihovny Prorom je připravená například sedmi Oscary oceněná akční fantasy Všechno, všude, najednou; kterou již odvysílal Canal+ Action, komedie Pappa Mia! (2023) s Robertem De Nirem nebo akční komedie Freelance (2023).

-lukpol-