Tipsport je hlavním partnerem českého biatlonu

úterý, 21. listopadu 2023, 07:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Pro příští tři sezony bude Tipsport hlavním partnerem biatlonových reprezentací na všech seniorských i mládežnických úrovních.

Zdroj: Repro video Tipsport

Zdroj: Repro video Tipsport

Tipsport uzavírá spolupráci s Českým biatlonem. Pro příští tři sezony bude  hlavním partnerem reprezentací na všech seniorských i mládežnických úrovních. Speciálně ještě podpoří v rámci individuálního sponzoringu Markétu Davidovou, Michala Krčmáře a Terezu Voborníkovou. 

„S úspěchy Gabriely Soukalové, Veroniky Vítkové, Ondřeje Moravce, Michala Šlesingra a dnes především Markéty Davidové a Michala Krčmáře ve světových pohárech posiloval biatlon každým rokem také v kurzových sázkách. To byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli spolupráci uzavřít,“ vysvětluje Martin Ptáčník, vedoucí sponzoringu skupiny Tipsport. „Obrovský kus práce pro český biatlon odvedla a odvádí i Česká televize, která přináší divákům přímé přenosy ze všech velkých závodů v průběhu sezony a ty mají stabilně vysokou sledovanost. Viditelnost značky je samozřejmě důležitá,“ dodává. 

Hlavním partnerem mužské i ženské biatlonové reprezentace se Tipsport stává na tři roky, včetně olympijské sezony 2026. Partnerství platí pro všechny  mezinárodní závody: Světový pohár, IBU pohár (dříve Evropský pohár), Mistrovství světa, Mistrovství Evropy. Loga Tipsportu se objeví na kombinézách biatlonistů, a dokonce i na jejich puškách. V rámci internetové televize TV Tipsport exkluzivní živé přenosy ze závodů Světového poháru.

S biatlonisty se bude Tipsport propojovat na sociálních sítích, výhledově by se biatlonoví reprezentanti mohli objevit i v marketingových kampaních.

Tipsport je první českou sázkovou kanceláří, které se podařilo do biatlonu vstoupit. Všechny sázkové společnosti měly totiž dosud zakázáno se s biatlonem jakkoliv spojovat, stopka od Mezinárodní biatlonové unie platila ještě v minulé sezoně. Vrcholem sezony i z pohledu sponzoringového spojení pak bude světový šampionát v Novém Městě na Moravě od 5. do 18. února 2024.

-stk-