Vedení Stem/Marku se rozšiřuje o Rycheckého a Špolcovou

pátek, 24. listopadu 2023, 07:45 Aktuality, Výzkum, Lidé MediaGuru

Vedení agentury Stem/Mark se rozšiřuje, k Janu Tučkovi se přidává Tomáš Rychecký a Jana Špolcová.

Tomáš Rychecký a Jana Špolcová jsou novými zástupci ředitele agentury Stem/Mark, zdroj: Stem/Mark.

Tomáš Rychecký a Jana Špolcová jsou novými zástupci ředitele agentury Stem/Mark, zdroj: Stem/Mark.

Výzkumná agentura Stem/Mark mění a rozšiřuje své vedení. K řediteli Janu Tučkovi se přidávají dva zástupci ředitele. Jedním z nich je Tomáš Rychecký, jenž na svou pozici nastoupil v první polovině letošního roku, druhým je Jana Špolcová, jež se zástupkyní ředitele stala nyní v listopadu. 

Tomáš Rychecký má 30 let zkušeností v oblasti poradenství v různých sektorech včetně marketingového výzkumu, řízení finančních institucí a poradenství pro komerční i neziskovou sféru. Je specialistou na ESG výzkumy, jejich využití pří řízení podnikových procesů a nefinanční reporting. 

Jana Špolcová přišla do agentury během svého studia sociologie a sociální antropologie. Prošla postupně všechna oddělení – od terénu a produkce po péči o klienty, kde se stala specialistkou na výzkum rádií. Na pozici zástupce ředitele se bude věnovat primárně inovacím a meziagenturní spolupráci.

Rychecký i Špolcová zároveň zůstávají i v oddělení péče o klienty a po boku svých kolegů se budou starat o projektovou i klientskou stránku marketingového výzkumu.  

-stk-