Magenta TV s odlišnou verzí videotéky Canal+

čtvrtek, 21. prosince 2023, 10:25 TV, Aktuality MediaGuru

Zákazníci společnosti T-Mobile mají od prosince přístup k online videotéce francouzské mediální skupiny Canal+. Její nabídka se však liší od té, kterou mají k dispozici přímo klienti vlastníka Skylinku.

Zákazníci Magenta TV nemají mezi streamovanými kanály k dispozici stanice FilmBox a zejména Canal+ Sport 2

Zákazníci Magenta TV nemají mezi streamovanými kanály k dispozici stanice FilmBox a zejména Canal+ Sport 2

Jedním z rozdílů oproti videotéce Canal+ poskytované vlastním zákazníkům je kategorie čtyř dlaždic na hlavní stránce služby. Klienti Magenta TV mají k dispozici pouze sekce Televize a TV průvodce, naopak zde úplně chybí další dvě položky – Nyní v TV a TV archiv. Je to poměrně logické, protože zákazníci T-Mobilu nemají mezi televizními kanály k dispozici nejen Canal+ Sport 2, který bude vysílat tenisovou WTA, ale také stanice pod hlavičkou FilmBox.

Pokud divák Magenta TV rozklikne první položku Televize, jsou v ní k dispozici konkrétně programy Canal+ Sport, Canal+ Action a Canal+ Sport 4Canal+ Sport 8. Jde tedy o stejné portfolio stanic, které je přítomné i v samotném prostředí internetové televize prostřednictvím elektronického programového průvodce (EPG). V tom nejdůležitějším, což je obsah filmů a seriálů, se ovšem nabídka pro zákazníky i „neklienty“ Canal+ neliší.

-lukpol-

Magenta TV přidává po Voyu i videotéku Canal+

pondělí 4. prosince 2023