NejTV a Kuki představily vánoční promo akce

středa, 13. prosince 2023, 07:30 Aktuality, TV MediaGuru

Vánoční promo akci pro své zákazníky připravily na konec letošního roku také služby NejTV a Kuki. Časově omezenou nabídku operátorů představujeme společně, protože mají stejného vlastníka.

Prostředí internetové televize Kuki. Foto: Kuki

NejTV

V rámci NejTV poskytne operátor všem zákazníkům v období od 20. prosince 2023 do 3. ledna 2024 volné vysílání některých prémiových kanálů různých žánrů (filmové, dokumentární, hudební, volnočasové nebo dětské). Půjde konkrétně o kanály Filmbox Premium, Film Europe, Film Europe +, Spektrum, Fishing & Hunting Channel, MTV European MTV Hits, MTV Live, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s, TLC a Minimax.

Internetová a IP televize Kuki

V platformě Kuki letos již poosmé přinese operátor všem zákazníkům šest unikátních tematických sbírek filmů a pohádek. Dohromady se jedná o kategorizovaných 600 titulů. Sbírky budou dostupné pro všechny zákazníky od 5. prosince 2023 (na Slovensku od 6. prosince) do 4. února 2024. Více informací mohou nalézt zákazníci například na webu služby: https://www.kuki.cz/novinky/sleduj-stovky-filmu-pohadek-2-mesice-zdarma.

Co se týče příštího roku, Kuki chystá zařazení některých nových TV kanálů i přepnutí některých TV kanálů z SD do Full HD kvality, o konkrétních krocích bude společnost včas informovat.

-lukpol-