Nova přepracovala bezplatný TV archiv v HbbTV

úterý, 19. prosince 2023, 15:45 Aktuality, TV MediaGuru

S příchodem blížících se vánočních svátků a v období Adventu přichází mediální skupina Nova za svými diváky s přepracovanou podobou svého bezplatného archivu dostupného přes červené tlačítko.

Úvodní stránka archivu Nova.cz s bočním menu. Foto: MediaGuru

Úvodní stránka archivu Nova.cz s bočním menu. Foto: MediaGuru

Přepracovaný televizní archiv najdou diváci Novy pod dlaždicí „TV archiv“ v HbbTV menu na každém z programů televizní skupiny. Divák jeho novou podobu nepřehlédne, protože TV Nova opatřila tento grafický prvek viditelně označením Novinka. Archiv Nova.cz měl prakticky od počátku stejný grafický podklad jako ostatní aplikace dostupné v HbbTV, což se ale nyní mění. Nový vizuál působí na první pohled modernějším dojmem, na první pohled dominuje černá barva.

TV Nova používá nyní v HbbTV aplikaci stejné menu, jako je tomu u konkurenční Primy, tedy vertikálně orientované ikony, na které, když uživatel najede, uvidí jejich slovní označení. Jedná se o položky Vyhledávání, Domů, Pořady, Nestihli jste v TV a TV Program. Právě poslední z položek prošla také grafickou proměnou, která nyní odpovídá podobě známé z aplikace Voyo. V EPG je možné listovat vzad nebo vpřed a případně i přehrávat pořady v prémiové videotéce.

-lukpol-

TV Nova uspěla v HbbTV Awards, zaujala TN Live

středa 29. listopadu 2023