PR pro Komerční banku zajistí Svengali Communications

středa, 13. prosince 2023, 07:40 Aktuality, PR MediaGuru

Komerční banka se po třech letech rozhodla změnit PR agenturu. Nově bude spolupracovat se Svengali Communications.

Zdroj: Komerční banka

Od ledna 2024 začne skupina Komerční banky spolupracovat s novou PR agenturou. V tendru zvítězila agentura Svengali Communications. Po třech letech nahradí Crest Communication. Služby bude za vítěznou agenturu zajišťovat tým Markéty Dvořáčkové a Marka Pražáka.

V červnu 2023 Skupina KB realizovala průzkum trhu v oblasti Public Relations, do kterého se PR agentury, které měly zájem, mohly přihlásit. Celkem tak učinilo 14 PR agentur, které pak pokračovaly v uzavřeném výběrovém řízení.

„V roce 2023 jsme začali psát novou kapitolu příběhu Komerční banky, kdy jsme klientům představili novou éru bankovnictví, která je udržitelnější, flexibilnější, jednodušší a otevřená pro všechny. Nejen marketingová, ale i PR komunikace hraje klíčovou roli v úspěšném startu nové éry bankovnictví a jejímu přiblížení široké veřejnosti,“ říká Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro strategii značky a komunikaci Komerční banky. 

„Komerční banka prochází výraznou technologickou transformací a i my bychom ve spolupráci s ní k oslovení nových i stávajících klientů využívali nejmodernější komunikační nástroje. Prostřednictvím inovativních integrovaných kampaní chceme Čechy motivovat ke společnému tvoření lepší a udržitelné budoucnosti,“ říká Markéta Dvořáčková, managing partnerka Svengali Communications.

-mav-