Prima+ Premium je v promo akci za cenu Prima+ Light

pátek, 8. prosince 2023, 08:55 Aktuality, TV MediaGuru

Pro vánoční období připravila skupina Prima promo akci na svou online videotéku. V ceně tarifu Prima+ Light mohou nyní předplatitelé získat vyšší nabídku Prima+ Premium, která je bez reklam.

Rodina Plusákových, která symbolizuje videotéku Prima+. Zdroj: FTV Prima

Rodina Plusákových, která symbolizuje videotéku Prima+. Zdroj: FTV Prima

FTV Prima nenabízí zvýhodněnou cenu svého nejvyššího tarifu natrvalo, ale jako omezenou promo akci na měsíc. Platnost svého slevového kupónu, který je k dispozici například prostřednictvím aplikace Prima Nákupy přes virtuální červené tlačítko HbbTV, je od 1. prosince 2023 do 31. ledna 2024. Místo klasických 149 korun zaplatí zájemce za první měsíc 99 korun. Zatímco u levnějšího tarifu Prima+ Light se zobrazuje 50 % video reklamy, Premium je od ní úplně očištěno.

Slevový kód, který najdou zájemci v aplikaci Prima Nákupy, je nutné uplatnit ve videotéce Prima+. Uživatel musí navštívit web www.primaplus.cz, přejít do nastavení a zvolit záložku kupóny. Promo kód je možné uplatnit pouze jednou, a jak je uvedeno výše, nejpozději do 31. ledna příštího roku. Je za něho tedy možné získat zvýhodnění na měsíc únor.

Aplikace Prima+ je k dispozici u vybraných výrobců televizorů, v multimediálních centrech s Android TV a mj. i mobilních aplikacích.

Prima+: Diváci odsledují v tarifech light a free stejné množství reklamy

středa 29. listopadu 2023

-lukpol-