Služba BBC Podcasts Premium je k dispozici i v Česku

čtvrtek, 14. prosince 2023, 11:45 Aktuality, Internet & Mobil, Rádio MediaGuru

Společnost BBC Studios rozšířila svou službu BBC Podcasts Premium na konci listopadu do 166 nových zemí včetně České republiky, Slovenska, Německa nebo Polska. Služba je k dispozici na platformě Apple Podcasts.

„Audio je základem dědictví BBC. Děláme ho již více než století a tvoří součást naší struktury jako globálního zpravodaje a vypravěče,“ uvedla při této příležitosti Louise la Grange, senior viceprezidentka pro distribuci audia v BBC Studios. „S širokým zvukovým obsahem, který zahrnuje vše od denních zpráv přes sportovní analýzy až po popkulturu, fikci a další, jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v rozšiřování našeho vztahu se společností Apple,“ konstatovala la Grange.

Globální expanze BBC Podcasts Premium následuje po dřívějších uvedeních v Austrálii v květnu a na Novém Zélandu v březnu tohoto roku a v USA a Kanadě v roce 2021. Od svého prvního spuštění je BBC Podcasts Premium součástí Top 10 předplatitelů společnosti Apple. Podcast Dua Lipa: At Your Service byl označen jedním z nejoblíbenějších v kategorii 'Shows We Love' (Pořady, které milujeme) pro rok 2023. BBC Podcasts Premium je k dispozici na kanálu BBC Podcasts za 79 Kč měsíčně. Službu lze vyzkoušet zdarma 7 dní.

-lukpol-