APRA otevřela přihlášky do soutěže Lemur

čtvrtek, 25. ledna 2024, 09:40 Aktuality, PR MediaGuru

Přihlašování do oborové soutěže Česká cena za PR - Lemur bylo otevřeno, podávat je lze do 28. března.

Zdroj: APRA

Zdroj: APRA

Asociace public relations (APRA) otevřela 19. ročník oborové soutěže Česká cena za PR – Lemur seminářem pro soutěžící a praktickým manuálem. Finální uzávěrka je stanovena na 28.března. Včasní přihlašovatelé mohou využít zvýhodněné ceny pro Early Birds. Výsledky budou vyhlášeny 20. června v galerii DOX.

19. ročník České ceny za PR začal spuštěním nové verze webu s on-line systémem přihlašování. Zadavatelé i agentury mohou přihlašovat své projekty do celkem 24 kategorií. 

Soutěžící mohou své projekty přihlašovat do kategorií rozčleněných do tří skupin: Komunikační disciplíny, Oborové kategorie a Komunikační nástroje. Za nejcennější se pokládá ocenění ve skupině Komunikační disciplíny, vítězové těchto kategorií kromě sošky Lemura získají zdarma přihlášku do prestižní mezinárodní soutěží SABRE Awards, která je partnerem České ceny za PR.

„Letos jsme do soutěže přidali novou kategorii, která ocení dlouhodobé budování reputace. Přihlášeny mohou být projekty, které se minimálně po dobu 3 let snažily o změnu reputace společnosti nebo posun vnímání značky a mají za sebou v tomto směru prokazatelné výsledky. Současně jsme pro všechny přihlašovatele připravili praktický manuál, jak správně napsat přihlášku do soutěže, který najdou na novém webu,“ říká Anna Balíčková, členka výkonné rady APRA, která za soutěž zodpovídá.

I letos bude projekty posuzovat zhruba 60 největších odborníků na komunikaci, kteří budou rozděleni do sedmi odborných porot. V čele každé poroty bude stát předseda z řad významných zadavatelů.

Letos bude také, stejně jako v předchozích ročnících, vyhlášen absolutní vítěz ročníku napříč kategoriemi, který získá cenu Grand Prix. Na slavnostním večeru bude oceněna také PR osobnost roku. Na rozdíl od minulých let nepůjde o cenu za celoživotní přinos, ale za významný počin v loňském roce.

-mav-