Fio banka vyráží v nové kampani s Kozubem do Itálie

čtvrtek, 4. ledna 2024, 07:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Fio banka pokračuje v nové kampani ve svém stávajícím konceptu „Pro všechny světské radosti“. Tentokrát se vydává do Itálie. 

Zdroj: Repro YT fiobanka

Zdroj: Repro YT fiobanka

Fio banka odstartovala novou kampaň ve stávajícím konceptu „Pro všechny světské radosti“. Hlavní postavou je opět kolotočář Fredy Boháček v podání Štěpána Kozuba, který se tentokrát vydává s Petrou Nesvačilovou jako svou ženou Carmen na dovolenou do Itálie.

Dvojice v kampani zažívá různé situace na mýtné bráně, v kempu, na pláži i na tradičním rybím trhu. „Od začátku jsme se těšili na to, kam až bude možné kampaň ‚Pro všechny světské radosti’ posunout, protože jsme věděli, že ústřední komická dvojice nabízí nepřeberné možnosti. Atraktivní prostředí a humor tak trochu na hraně, to jsou hlavní devízy i letošního pokračování, které pro nás kolegové z Jinýho gangu připravili. Stojíme si za tím, že si ze sebe i banka může udělat legraci a oceňují to na nás stávající i noví klienti. Kromě toho, že naše reklamy budí emoce, tak i na tvrdých číslech vidíme, že kampaň dobře funguje a plní svůj účel,“ uvádí nové spoty obchodní ředitel Fio banky Jan Bláha

Kampaň pracuje se sérií šesti spotů, které jsou postupně nasazovány. K vidění jsou na stanicích skupiny Prima, Óčko a Atmedia. Nejprve jsou vysílán v 45s stopáži, následují klasické 30s. Sponzorské vzkazy se objeví také na České televizi. Některé spoty mají i svou prodlouženou online verzi pro sociální sítě. Dále kampaň využije online bannery, PPC reklamou, sociálními sítěmi a POS materiály na pobočkách

Pod kreativou je podepsána již zmíněná agentura Jinej gang. Produkci zajistila společnosti AdKolektiv. Režie se ujal Daniel Růžička. Natáčelo se na několika různých místech v Chorvatsku, Slovinsku i Itálii. 

-stk-