Kreativu pro Frisco zajistí Boomerang Communication

středa, 17. ledna 2024, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Boomerang Communication zajistí na základě výběrového řízení přípravu kreativy a strategie pro alkoholický cider Frisco z portfolia Plzeňského Prazdroje.

Zdroj: Boomerang

Zdroj: Boomerang

Alkoholický cider Frisco z portfolia Plzeňského Prazdroje si ve výběrovém řízení na budoucího kreativního a strategického partnera vybral Boomerang Communication. Česká nezávislá komunikační agentura pro něj zajistí kreativní zpracování televizních reklam a digitálních kampaní. Spolupráce se týká i posunu dlouhodobého kreativního konceptu značky, jenž Frisco plánuje.

„Boomerang přišel s řešením, které propojilo ATL i digitální aktivity velmi koncepčně. Bylo vidět, že tým agentury pochopil cílovou skupinu, značku i výzvy, před kterými značka Frisco stojí,“ zdůvodnila výběr agentury Žaneta Kratochvílová, Brand Manager Frisca.

„Frisco je skvělý brand, se kterým chcete spolupracovat. Jeho zadání nebylo jednoduché, a tím víc nás výhra potěšila. Boomerang už dvě desítky let spolupracuje s Plzeňským Prazdrojem na značce Radegast a pevně věřím, že se značkou Frisco navážeme podobně úspěšnou a dlouhou spolupráci,“ dodal Tomáš Cibor, Marketing & Business Manager Boomerangu.

-mav-