Kuki překlopila dalších pět TV do HD rozlišení

úterý, 9. ledna 2024, 13:25 Aktuality, TV MediaGuru

Od začátku roku 2024 jsou nově v HD rozlišení šířeny v internetové televizi Kuki tematické kanály JOJ Media House a také stanice TV Paprika. Operátor tak naplňuje svou vizi navyšovat počet stanic ve vysokém rozlišení.

Do HD formátu byla překlopena i kulinářská stanice TV Paprika. Foto: AMC Networks

Do HD formátu byla překlopena i kulinářská stanice TV Paprika. Foto: AMC Networks

Na lepší a kvalitnější obraz ve vysokém rozlišení se mohou diváci těšit od nového roku na filmových a dokumentárních kanálech CS Film, CS History, CS Horror a CS Mystery, které jsou součástí slovenské skupiny JOJ Media House. Do HD byla překlopena také stanice plná receptů a kulinářských tipů TV Paprika. „O navyšování počtu HD stanic se snažíme již delší dobu, proto doufáme, že tě tato novinka potěšila,“ píše operátor v zákaznické zóně.

Za zmínku stojí také stanice, která se objevila na pozici tzv. Promo kanálu. Jedná se o Travelxp, který běžně není součástí programové nabídky. Kuki ho nabízí svým zákazníkům ve vysokém rozlišení a zpětným zhlédnutím v rozsahu 48 hodin, tedy dvou dnů. Co se týká tematických kanálů, které byly překlopeny do vyšší obrazové kvality, i ty nabízejí tento časový rozsah archivu. Výjimkou je pouze kanál CS Film, který má zpětné zhlédnutí v rozsahu plných 168 hodin.

-lukpol-

NejTV a Kuki představily vánoční promo akce

středa 13. prosince 2023