Lidl startuje kampaň „Přesilovka proti inflaci“
Lidl zlevní ceny u více než 1000 produktů, slevy se budou týkat
například pečiva, masa, vejci nebo ryb.
Společnost Lidl se rozhodla promítnout snížení sazby DPH o 3 % do cen produktů. U více než 1000 produktů řetězec v rámci kampaně „Přesilovka proti inflaci“ snížení dokonce zdvojnásobí, a to až na 6 %. Slevy se budou týkat například pečiva, masa, vejcí nebo ryb.
Například rohlíky a housky budou nově zlevněny z 2,90 Kč na 2,70 Kč. Cena filetu z lososa se sníží z 549 Kč na 520 Kč za kilogram. Kuřecí medailonky budou mít zákazníci k dispozici za cenu 112,90 Kč za kilogram namísto 119,90 Kč. Další slevy se týkají například Pilos Eidamu 30 % bločku, kde se cena sníží z 47,90 Kč na 45,40 Kč nebo u vejcí „M“ 30 kusů, které budou nově k dispozici za 131,90 Kč namísto 139,90 Kč. Zákazníci dále mohou využít slev například na kladenskou pečeni, Pilos bílý jogurt 3,7 % tuku nebo na granule pro psy.
Lidl není jediný řetězec, který na snížení DPH reaguje. Penny již koncem roku přecenilo všechny nabízené produkty, aby byly změny sazeb DPH zohledněny. První týden v lednu navíc nabízí 10% slevu na veškerý sortiment.
-stk-
# Lidl # DPH # slevy # snížení DPH # Penny # snížení cen
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Knihobot vyplatí do konce srpna za prodej učebnic plnou cenu
Použité učebnice lze do konce srpna prodat na Knihobotu s vyšším podílem
pro prodávající. Místo obvyklých 60 % obdrží plnou částku.
Prima+ v září nasadí třetí řadu Zrádců, doplní ji filmy i nové seriály
Streamovací platforma Prima+ zahájí podzimní sezonu uvedením třetí řady
reality show Zrádci. Zářijovou nabídku doplní také nové seriály a filmové tituly.
# Aktuality # TV & video # Data
Češi filmovým pokračováním příliš nevěří, mladší diváci jsou vstřícnější
Podle 8 z 10 Čechů filmová pokračování málokdy dosahují kvality
původního filmu. Přesto se těší přízni některých diváků, a to
zejména těch mladších, ukázal výzkum agentury ResSolution Group.