O2 podporuje v kampani Max tarify internetu na doma

úterý, 16. ledna 2024, 16:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

O2 představuje v nové kampani Max tarify internetu na doma.

Zdroj: O2

Zdroj: O2

Operátor O2 podporuje novou kampaní nové Max tarify. V televizních spotech se objevují kromě digitální postavy inteligentní sítě i skuteční lidé. 

Kampaň operátora O2 k pevnému domácímu internetu spojuje tři témata, která obvykle uživatelé internetu řeší. „Ptali jsme se našich zákazníků, jak by podle nich měl vypadal nejlepší domácí internet. A odpověď nás vlastně nepřekvapila – byl by to internet s tou nejvyšší možnou rychlostí, díky které mohou během vteřiny stahovat i velké soubory, pracovat, streamovat , a to bez obav z hackerů, kteří si na ně díky zabezpečení sítě a O2 Security jen tak nepřijdou. Toto vše odráží i naše nová kampaň na tarify O2 Internetu Max,“ popsal David Daneš, ředitel marketingové komunikace.

O2 nasazuje do televizí dvě délky televizních spotů. Delší 30s zdůrazňuje výhody internetu Max. Každý měsíc ho pak doplní také o kratší 15s taktické spoty. Ty postupně rozvinou jednotlivé tematické směry. „Zaměřili jsme se i na různé věkové kategorie a jejich konkrétní potřeby. I tentokrát jsme v kampani využili živé herce, protože se nám potvrzuje, že právě spojení skutečných osob, které spojuje naše Inteligentní síť, je správná cesta, jak efektivně mluvit k široké veřejnosti“ přibližuje dále Daneš.

Zdroj: O2

Televizní spoty také spojuje hudba v podobě hitů kapely Blondie. Kromě toho se lidé mohou s kampaní setkávat také v outdooru. Venku jsou formáty pro billboardy, a to jak big, tak i double big, plachty na fasádách domů, ve městech po celé české republice jsou k vidění hypercuby i CLV, včetně CLV teploměrů na čerpacích stanicích. 

Připravena je také řada on-line formátů – jak produktových, tak i inspirativních. Kromě bumperů, bannerů, PR článků a klasických reklam na sociálních sítích využije O2 i své ambasadory „Na sociální sítě aktuálně připravujeme několik zábavných postů, ve kterých se objeví i známé tváře– influencerka Naomi a jedna z hlavních postav O2 TV Sport a pořadu Tika-Taka Petr Švancara,“ dodal David Daneš.

  • Kreativní agentura: Free Andy Agency    
  • Klientsky servis: Dagmar Mikšíková a Žofia Drugdová    
  • Client Service Director: Žofia Drugdová   
  • Production Manager: Samantha Berdy  
  • Kreativní team: Ondřej Křišťan, Ondřej Klíma a Roman Souček
  • Produkce kampaně: Alien Studio, Haike Tomková    
  • Režisér: Max Turek    
  • Filmová produkce: Boogie Films  
  • Animace a Obrazová Postprodukce: Alien Studio, Ivan Uličný   
  • Zvuková Postprodukce: Kabelovna Studios

-mav-