Pavlíčková založila marketingovou platformu NProduction

neděle, 21. ledna 2024, 07:15 Aktuality, PR, Marketing MediaGuru

Za novou byznys marketingovou platformu NProduction stojí Nikol Pavlíčková. 

Nikol Pavlíčková, foto: Ondřej Pýcha

Nikol Pavlíčková, foto: Ondřej Pýcha

Na trhu vznikla nová byznys marketingová platforma NProduction (NPP), za níž stojí Nikol Pavlíčková. Věnuje se kreativní marketingové i byznysové činnosti. Mezi první klienty patří například developerský projekt v Krušných Horách nebo výživová specialistka Markéta Gajdošová.

„Mám pocit, že trh je přehlcený agenturami jakéhokoliv typu. Chci klientům i svým kolegyním, kreativním profesionálkám, nabídnout něco víc než jen standardní agenturní přístup. Koncept NPP je pro mě budoucnost organizací a podnikání v marketingu,” popisuje zakladatelka Nikol Pavlíčková a doplňuje: „Vyznáváme hodnoty, které jsem nastavila tak, aby nám v nich bylo dobře. Vytváříme taková partnerství, která posouvají značky vpřed a plní sny lidem, kteří za nimi stojí, a nezapomínáme přitom na ty vlastní. Nejdůležitější jsou pro nás vztahy.” 

Nikol Pavlíčková strávila dva roky na pozici šéfredaktorky developerského a byznysového magazínu Estate, předtím vedla agenturní sekci zaměřenou na klientské tituly ve vydavatelství Mladá fronta.

-stk-