Rakuten TV přidala v Česku tři nové stanice

pátek, 12. ledna 2024, 10:05 Aktuality, TV MediaGuru

Streamovací služba Rakuten TV přidala do nabídky bezplatných programů (FAST Channels) tři nové stanice. Jednou z nich je i kompilát zpravodajských kanálu Newsworld.

Ve vysílání Newsworld dostává prostor i britský zpravodajský kanál GB News. Repro: Rakuten TV

Ve vysílání Newsworld dostává prostor i britský zpravodajský kanál GB News. Repro: Rakuten TV

Nové bezplatné programy v Rakuten TV

  • Motorvision Bezplatný kanál věnovaný motorismu, který mohou znát čeští diváci ve formě aplikace pro Smart TV nebo jako součást bezplatně streamovaných programů v nabídce německé DVB-T2 služby Freenet TV Connect. Motorvision Group sama sebe charakterizuje jako předního evropského tvůrce a producenta televizního obsahu s automobilovou tematikou.

  • Newsworld Tematický kanál, který je kompilátem různých zpravodajských televizí z celého světa. V jeho programovém schématu se střídají v přesně stanoveném čase například stanice GB News, France 24, NHK World, Newsnet a další.

  • Hot Ones Stanice, jejíž model převzala v Česku Mr. Kubelík Show, která je součástí V.O.X. TV. Moderátor si zve do studia známé hosty a při konzumaci ostrých omáček a pochutin je zpovídá. Tento kanál zařadila nedávno do své nabídky v Česku i multimediální platforma Plex.

-lukpol-

Stanice Now 70s, Now 80s a Now Rock jsou v Rakuten TV

čtvrtek 26. října 2023