Škoda Auto se spojuje s festivalem Souboj na talíři live

pátek, 19. ledna 2024, 10:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

O víkendu 20. a 21. ledna 2024 proběhne v O2 Universu Praha Souboj na talíři live – Festival hvězdných chutí, označovaný za největší indoor festival letošní zimy

Zdroj: Škoda Auto

Zdroj: Škoda Auto

O víkendu 20. a 21. ledna 2024 proběhne v O2 Universu Praha Souboj na talíři live – Festival hvězdných chutí, označovaný za největší indoor festival letošní zimy. Akci pořádají TV Nova a Betsport. Akce na jednom místě multifunkčního centra O2 universum nabídne téměř dvacítku českých restaurací a jídla od předních kuchařů, ale i zábavný program a možnost potkat se s tvářemi TV Nova. 

Automobilka Škoda Auto se stala jedním z partnerů akce jako e-Mobility poskytovatel. Partnerskou účast ji zajistila contentová agentura Fuse.

„Naše značka možná není hned tou, kterou by si lidé spojili s festivalem jídla, přesto je to pro nás spojení přirozené. Milovníci vytříbených chutí neváhají za gastrozážitky cestovat do různých koutů naší republiky, i za její hranice, automobil jim je při tom obvykle nepostradatelným a vítaným parťákem. Společné objevování nových zážitků včetně nových chutí, je i naším nosným tématem, kterému se budeme na festivalu věnovat. To vše ve spojení s udržitelnou a moderní mobilitou, kterou bude na místě reprezentovat plně elektrický vůz Škoda Enyaq ve vrcholné verzi Laurin & Klement,“ říká Libor Šedivák, vedoucí marketingu českého zastoupení Škoda Auto.

„Značka Škoda bude viditelná několika způsoby. Festivalové hosty přivítá známé logo již z obrazovky O2 universa, uvnitř pak kromě vystavených vozů najdou zázemí Škoda Lounge, kde bude probíhat doprovodný program. Do mediamixu jsme dále přidali sponzoring televizních upoutávek a živých vstupů z akce, online formáty na microsite i podporu dokumentárního sestřihu, který z festivalu vznikne,“ doplňuje Martina Maňhalová z Fuse.

Program hlavní festivalové stage, stylizované do podoby kuchyně, nabídne nejen umění trojice šéfkuchařů – Přemek Forejt, Jan Punčochář a Radek Kašpárek, ale i dalších profesionálů jako Marek Fichtner či Marek Raditsch. „Chystáme opravdu nabitý víkendový program plný nejen kuchařských hvězd, které společně na jednom místě potkáte jen stěží. Účastníci ochutnají to nejlepší z restaurací z našich oblíbených kulinářských pořadů, ale i další jídla připravena českou gastro elitou,“ uvedl Jakub Strýček, marketingový ředitel TV Nova.

Kromě automobilů Škoda Auto se návštěvníci na festivalu setkají rovněž s produkty Cola-Cola Company, která je dalším partnerem akce. K nim patří také společnost Tescoma.

-mav-