Streamovací služby cílí na fanoušky ragby

pátek, 26. ledna 2024, 07:25 Aktuality, TV MediaGuru

Na českém trhu je k dispozici celá řada zahraničních streamovacích služeb zaměřená na jednotlivé sporty. Hned dvě z nich jsou věnované ragby.

Vysoká cena a chybějící česká podpora je pro řadu uživatelů leckdy důvodem, proč danou službu vůbec nevyužijí. Minimálně jedna z těchto překážek odpadá v případě online platformy RugbyPass TV, která nabízí přístup do svého archivu zdarma. Služba má být destinací číslo 1 pro sportovní fanoušky, kde mohou sledovat vše od klasických zápasů Světového poháru v ragby až po exkluzivní pořady a dokumenty včetně rozhovorů a analýz z bohatého ragby archivu.

Další, nově spuštěnou online službou pro tento sport, je SuperLeague+. Cena předplatného vychází za měsíc na 19,99 liber, v přepočtu tedy necelých 600 korun; roční poplatek činí 129.99 liber – přibližně 3800 korun. Služba je tak svou cenou opravdu určena pouze pro ty, kteří považují ragby za středobod svého zájmu. V dohledné době má být k dispozici i tzv. Game Pass umožňující sledovat jednotlivé zápasy v rozpěti od 6,99 do 9,99 liberod 200 do 290 korun.

-lukpol-