Survivor Česko & Slovensko zahájí na Voyo od 27. února

pondělí, 29. ledna 2024, 12:00 TV, Aktuality MediaGuru

Od úterý 27. února nabídne služba Voyo novou řadu reality show Survivor Česko & Slovensko.

Survivor Česko a Slovensko. zdroj: TV Nova

Survivor Česko a Slovensko. zdroj: TV Nova

Streamovací služba Voyo zahájí od úterý 27. února 2024 třetí sérii reality show Survivor Česko & Slovensko. Na vítěze čeká finanční výhra 100 tisíc euro a titul Survivor Česko & Slovensko 2024. Moderátorem pořadu je opět Ondřej Novotný. Soutěž se bude na Slovensku vysílat výhradně na Voyo, v Česku bude také v lineárním vysílání.

Do nové série Survivora se přihlásilo téměř deset tisíc zájemců, z nichž bylo více než osm set vybráno na castingová kola. Museli projít čtyřměsíčním výběrovým procesem. 

„Reality show se na Voyo dlouhodobě těší mimořádně vysoké oblibě a Survivor v tomto směru není výjimkou. Nový ročník této fyzicky i psychicky extrémně náročné show divákům a diváčkám zprostředkuje další nezapomenutelné dobrodružství z exotického prostředí Dominikánské republiky. I letos uvedeme Survivora exkluzivně pouze na Voyo, které už na v Česku a na Slovensku pokořilo hranici 650 000 předplatitelů, a věřím že i díky této show mnozí další přibudou,“ uvedla Silvia Majeská, programová ředitelka skupiny Nova a skupiny Markíza.

-mav-