Ve speciálu Na lovu vystoupí ředitelé Novy Grunt a Železný

středa, 31. ledna 2024, 18:50 Aktuality, TV MediaGuru

V narozeninovém vydání soutěžního pořadu Na lovu se v neděli 4. února objeví i současný generální ředitel TV Nova Daniel Grunt a její první ředitel Vladimír Železný.

Na lovu, zleva: Daniel Grunt, Ondřej Sokol a Vladimír Železný, zdroj: TV Nova

Na lovu, zleva: Daniel Grunt, Ondřej Sokol a Vladimír Železný, zdroj: TV Nova

Televize Nova odvysílá v rámci oslav 30. výročí v neděli 4. února v 18:10 hodin speciální díl vědomostní soutěže Na lovu s podtitulem 30 let s Novou. Pořad má připomenout úspěšné formáty z historie televizní zábavy. V roli soutěžících vystoupí Rey Koranteng a Michaela Dolinová, Richard Genzer a Josef Carda, Markéta Mayerová a Slávek Boura a sourozenci Dalibor a Adéla Gondíkovi. Případná výhra poputuje na charitu.

V pořadu vystoupí i dva generální ředitelé TV Nova: Daniel Grunt, který vede televizi v současnosti, a historicky první generální ředitel Vladimír Železný.

„Bylo to krásný, řekl bych až dojemný. Ti soutěžící byli spjatí s tou érou Vladimíra Železného a byli to takoví jeho děti. Já se Vladimíra zeptal, jestli Na lovu někdy viděl a jestli by si ten pořad nechal. Ta odpověď mě potěšila, ale chtěl bych, aby si ji diváci poslechli až přímo v pořadu,“ uvedl moderátor Ondřej Sokol.

-mav-