Visa navazuje partnerství s týmy Red Bull Formule 1

neděle, 28. ledna 2024, 07:15 Aktuality, Marketing MediaGuru

Víceleté partnerství oznamuje Visa s týmy Red Bull Formule 1. Nově bude tým vystupovat pod názvem Visa Cash App RB Formule One.

Zdroj: Visa

Zdroj: Visa

Red Bull Formule One Teams a společnost Visa oznamují víceletou dohodu, v rámci níž se Visa stane prvním globálním partnerem technologické skupiny Red Bull. Tato spolupráce přinese na startovní pole F1 nový vzhled týmu pod názvem Visa Cash App RB Formula One Team, dříve známého jako Scuderia AlphaTauri. 

Tato dohoda je prvním novým globálním sportovním sponzoringem společnosti Visa za posledních více než 15 let. Vztahuje se jak na tým Visa Cash App RB, kde bude Visa titulárním partnerem i F1 Academy, tak i na tým Oracle Red Bull Racing. Logo Visa se objeví jak na vozech Oracle Red Bull Racing a Visa Cash App RB, tak na přihláškách do Akademie F1 příslušných týmů.

„Jedná se o průlomové partnerství a pro Visa představuje skvělou příležitost zapojit se do jedné z nejrychleji rostoucích sportovních komunit na planetě,“ uvádí Frank Cooper III, marketingový ředitel společnosti Visa. „Tato spolupráce výrazně podtrhuje naši vizi inspirovat jednotlivce k dosažení svého potenciálu,“ dodává. 

Jezdci Yuki Tsunoda z Japonska a Daniel Ricciardo z Austrálie budou mít při startu závodního seriálu F1 2024 29. února v Bahrajnu nově navržený design vozu a výstroj inspirovanou aplikacemi Visa a Cash App. Slavnostní odhalení nového designu stáje proběhne během speciální akce v Las Vegas 8. února.

Kromě příležitostí pro budování značky týmu Visa Cash App RB Formula One se obě společnosti zavázaly k tomu, že budou podporovat tým na cestě k úspěchům na startovním poli a poskytovat držitelům karet příležitosti dostat se blíže k dění v týmu prostřednictvím aktivit v zákulisí, setkání s jezdci, prodeje zboží a pohostinnosti na závodech.

Visa dlouhodobě aktivně přispívá k posílení postavení žen a podporuje jejich ekonomický rozvoj prostřednictvím různých sponzorských platforem. V rámci tohoto závazku se společnosti Visa a Cash App připojí k Red Bullu, aby společně podpořily tým Visa Cash App RB v sérii F1 Academy. Série určená výhradně ženám řidičkám se koná na sedmi vybraných okruzích F1 během stejného víkendu jako závody F1. 

-stk-