Vodafone TV podporuje LG televizory až od roku 2020

úterý, 9. ledna 2024, 16:05 Aktuality, TV MediaGuru

Televizory LG s operačním systémem WebOS 5.x a vyšším mohou nově využívat internetovou platformu Vodafone TV bez nutnosti externího set-top boxu. Operátoru uvedl několik let očekávanou aplikaci.

„Ve Vodafone TV jsme si připravili malý novoroční dárek pro všechny majitele chytrých televizí LG s operačním systémem webOS 5.x a novějším. Aplikace Vodafone TV je nově dostupná pro televize LG s rokem výroby 2020 a novější,“ uvedla telekomunikační firma na svých webových stránkách. Uvedení pro modely od roku 2020 však Vodafone znevýhodňuje proti ostatním operátorům včetně velkých hráčů, jako jsou O2 TV, Magenta TV (T-Mobile) nebo Skylink.

Aplikaci Vodafone TV podporují již delší dobu televize s operačním systémem Android. Od května 2023 je aplikace Vodafone TV dostupná také pro televize Samsung s operačním systémem Tizen. Nemáte-li televizi, která podporuje aplikaci Vodafone TV, můžete si pořady z této služby přehrát na velké obrazovce díky streamovacím technologiím Chromecast a AirPlay. Vodafone TV funguje také ve verzi kabelové televize, v síti bývalé společnosti UPC Česká republika.

-lukpol-

Vodafone TV nově také v televizorech Samsung

pátek 5. května 2023