Adidas v nové globální kampani bojuje proti stresu

pondělí, 19. února 2024, 06:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Novou globální kampaň značky Adidas odstartoval film s několika sportovními legendami a hudebním doprovodem „Under Pressure“.

Z kampaně Adidas, zdroj: Adidas

Z kampaně Adidas, zdroj: Adidas

Adidas uvedl novou celosvětovou kampaň, kterou vytváří atmosféru sounáležitosti a podporuje amatérské sportovce. Motivuje je k tomu, aby uvěřili, že zvládnou překonat tlak a stres a naplní tak svůj sportovní potenciál.

Značka zdůvodnila, že inspirací ke kampani jí byly pocity a názory zákazníků, kterým negativní tlak kazí radost ze sportu. Součástí kampaně je řada informačních materiálů z dílny Adidasu, které přinášejí rady, návody a osobní příběhy sportovců a názory odborníků.

Kampaň odstartovala filmem, který vzdává hold schopnosti sportovců vyrovnávat se s  tlakem. Zahráli si v něm Pat Mahomes, Trinity Rodmanová, Lionel Messi, Linda Caicedová, Jude Bellingham, Anthony Edwards, Rohit Sharma a hráči novozélandského národního rugbyového týmu All Blacks. Hudební podkres vytváří hymna „Under Pressure“ od skupiny QueenDavida Bowieho. Film ukazuje každodenní život sportovců, v němž čelí neustálé tíze očekávání a perou se s hranicí možností. Film vyúsťuje v povzbuzení You Got This (To zvládneš).

Zdroj: Adidas

-mav-