Canal+ a Skylink už nabízejí obsah Apple TV+

čtvrtek, 1. února 2024, 14:10 TV MediaGuru

Francouzská skupina Canal+ naplnila po několika měsících domluvené partnerství se streamovací službou společnosti Apple.

Vládcové nebes, zdroj: Apple TV+

Vládcové nebes, zdroj: Apple TV+

Od čtvrtka 1. února najdou předplatitelé videoték Canal+ a Skylink Live TV v knihovně titulů i obsah služby Apple TV+. V současné době je k dispozici více než tisícovka titulů, postupně dochází k doplňování dalších až do finálního stavu. Nabídka filmů a seriálů dostupných pro zákazníky Canal+ a Apple TV+ se nebude lišit. Tituly z nabídky streamovací služby Applu by se měly objevovat ve videotékách francouzské mediální skupiny s minimálním zpožděním.

Pro přehrání titulů Apple TV+ je nutné mít speciální programové balíky. V případě Canal+ se jedná o tarif Komplet za 289 korun/měsíc, který dále nabízí také knihovnu originálních titulů, anglickou Premier League a tenisovou WTA. Na první tři měsíce je pro předplatitele připravena 25% sleva, tedy 216 korun/měsíc. Ve Skylinku je knihovna Applu součástí nových tarifů internetové TV Kombi+ Apple TV+ za 449 Kč/měsíc nebo Premium za 549 Kč/měsíc; v satelitní pak od Kombi+ Apple TV+ za 549 Kč až po Komplet za 1100 Kč.

Všechny tituly Apple TV+ v Canal+ a Skylink Live TV jsou k dispozici ve stejné formě lokalizace, jakou znají předplatitelé u této služby napřímo, tedy v originálním znění s českými titulky. V nabídce jsou nejen k dispozici originální seriály a další produkce Applu, ale například i filmy včetně Zabijáků rozkvetlého měsíce v hlavní roli s Leonardem DiCapriem a v průběhu tohoto měsíce také nová verze Napoleona s Joaquinem Phoenixem. Na rozdíl od služby Apple TV+ jsou tituly pro zákazníky Canal+ k dispozici pouze ve vysokém rozlišení, nikoliv UHD.

Apple TV+ bude od února ve službách Canal+, Skylink a freeSat

pondělí 11. prosince 2023

Canal+ nabídne v Česku přístup k obsahu Apple TV+

pátek 14. dubna 2023

-lukpol-