Emirates se stává globálním leteckým partnerem NBA

neděle, 18. února 2024, 07:20 Aktuality, Marketing MediaGuru

Emirates je vůbec prvním partnerem NBA, který bude mít logo na dresech rozhodčích. 

Zdroj: Emirates

Zdroj: Emirates

Společnost Emirates uzavírá globální marketingové partnerství s National Basketball Association. Stává se leteckým partnerem NBA, prvním titulárním partnerem Poháru NBA, který se dříve jmenoval In-Season Tournament, a také vůbec prvním partnerem NBA, jehož logo se objeví na dresu rozhodčích.

Jako první titulární partner Emirates NBA Cupu se tato globální letecká společnost představí prostřednictvím společného loga, od příští sezóny se plánuje společná propagace v rámci celosvětové komunity NBA na sociálních sítích a značení v arénách během semifinálových a finálových zápasů Emirates NBA Cupu. Logo společnosti Emirates se objeví také na všech dresech rozhodčích NBA, počínaje Utkáním hvězd NBA 2024, které se uskuteční v neděli 18. února ve 20:00 SEČ na stanici TNT. 

Sponzorství umožní společnosti Emirates účastnit se i dalších významných ligových událostí, například jako partner NBA Crossover, akce pro fanoušky v rámci NBA All-Star, nebo jako partner projektu NBA Finals Legacy, v jehož rámci jsou na každém trhu finálových týmů NBA otevřena nová centra NBA Cares Live, Learn, or Play.  Logo Emirates bude také viditelné prostřednictvím virtuálního značení v hale a na horní části palubovky během celostátně vysílaných zápasů NBA, počínaje Utkáním hvězd NBA v roce 2024.

Jako partner vybraných předsezónních a pravidelných zápasů NBA Global Games zapojí společnost Emirates fanoušky NBA po celém světě prostřednictvím interaktivních akcí pro fanoušky ligy, včetně „NBA District" a „NBA House". Ti budou mít možnost sledovat obsah NBA na všech letech společnosti Emirates prostřednictvím palubního zábavního systému Ice, a to včetně dlouhometrážních dokumentů, profilů hráčů, rozhovorů a dalších materiálů. 

Marketingové partnerství rovněž umožní basketbalovým fanouškům zakoupit si širokou škálu oficiálních produktů NBA, včetně basketbalových míčů, sportovního oblečení a historických sběratelských předmětů, přičemž spolupráce se společnými značkami bude následovat ještě v tomto roce.  Zboží se bude prodávat v oficiálním obchodě Emirates Store v sídle společnosti Emirates v Dubaji a online na www.emirates.store s doručením zboží po celém světě.  Členové programu Emirates Skywards mohou rovněž uplatnit míle na nákup zboží z této zajímavé nabídky.

Nášivka společnosti Emirates se objeví také na dresech všech rozhodčích ve Women's National Basketball Association (WNBA), počínaje sezónou 2025, a v NBA G League, oficiální nižší lize NBA, počínaje sezónou 2024-25.

-stk-