Nigrin je novým ředitelem marketingu Zdravotního klauna
Novým ředitelem marketingu a fundraisingu Zdravotního klauna se stal
Vlastimil Nigrin, přichází z bankovnictví.
Novým ředitelem marketingu a fundraisingu Zdravotního klauna se stal Vlastimil Nigrin. Téměř 20 let pracoval v bankovnictví. Zastával například pozice externího ředitele prodeje v České spořitelně nebo člena představenstva Hypoteční banky, kde měl na starost rozvoj obchodu a vztah s klienty.
Zdravotní klaun je dobročinná organizace, která od roku 2001 pomáhá zejména dětským pacientům, ale i seniorům procházet procesem léčby. Posláním Zdravotního klauna je přinášet radost, dobrou náladu, a především naději na místa, kde se jich příliš nedostává. V Česku působí 93 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří pravidelně navštěvují 66 nemocnic, 11 domovů pro seniory a 1 hospic.
-mav-
# personálie # lidé # marketing # Zdravotní klaun # Vlastmil Nigrin
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Rada ČT chce od vedení televize krizové scénáře kvůli změně financování
Rada České televize požádala vedení televize o vypracování krizových
scénářů kvůli vládní změně financování.
Bubble mění směřování, profiluje se jako attention-led agentura
Agentura Bubble po deseti letech mění svou pozici na trhu i vizuální
identitu. Dosavadní profilaci založenou na sociálních sítích a content
marketingu nahrazuje konceptem attention-led agentury, která staví na
získávání pozornosti publik.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Rošáda skupiny Prima: Kubát bude generálním ředitelem, Singer jde do dozorčí rady, Ruzek řídí i rádia
Mediální skupina Prima od 1. července 2026 mění svou organizační
strukturu i složení vrcholového vedení. Dosavadní generální ředitel
Marek Singer přechází do dozorčí rady, na post generálního ředitele se
přesouvá stávající výkonný ředitel Lukáš Kubát. Alex Ruzek vedle
televizního vysílání bude nově řídit i aktivity skupiny
v oblasti rádií.