O2 TV přesunula stanici ID o desítky pozid vzad

čtvrtek, 29. února 2024, 22:00 TV, Aktuality MediaGuru

Dokumentární kanál ID společnosti Warner Bros. Discovery je nově k dispozici v nabídce operátora O2 Czech Republic na předvolbě 107.

Placená televize O2 TV. Foto: O2 Czech Republic

Placená televize O2 TV. Foto: O2 Czech Republic

V případě tematického kanálu patřícího do portfolia společnosti Warner Bros. Discovery jde o přesun o téměř padesát programových pozic, a to z čísla 59 na předvolbu 107. Operátor přistoupil k této změně ve stejnou dobu, kdy rozšířil v průběhu února programovou nabídku o stanice BBC Earth HD, Strike SD a AXN White SD. Začátkem ledna byly z nabídky O2 TV odstraněny programy Discovery Science a DTX, které na českém trhu a v dalších zemích ukončily své vysílání.

Stanice ID je tak de facto jediným z původní trojice dokumentárních kanálů společnosti Warner Bros. Discovery, které pokračují v lineární distribuci. Firma je dále například provozovatelem stanic TLC, Food Network nebo Travel Channel a také prémiových kanálů HBO a Cinemax včetně videotéky HBO Max. Do portfolia WBD patří i Eurosport 1 a Eurosport 2. Přímým konkurentem tematického kanálu ID je stanice Crime+Investigation, která na českém trhu vysílá pouze v SD rozlišení.

-lukpol-

O2 TV zařadí nové kanály, mezi nimi BBC Earth, AXN White či Strike TV

pondělí 19. února 2024