Revolut zdvojnásobil marketingové investice, uvádí kampaň

čtvrtek, 29. února 2024, 09:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Revolut v Česku zdvojnásobil své marketingové investice, spouští svou dosud největší kampaň v historii. 

Zdroj: Revolut

Zdroj: Revolut

Společnost Revolut v rámci své mise vybudovat globální banku oznamuje investice ve výši více než 11 miliard korun do strategických marketingových a prodejních aktivit, které se letos rozvinou v Evropě. Ambicí firmy je oslovit do konce roku 2024 celosvětově 50 milionů zákazníků, což by představovalo meziroční nárůst o 40 %.

Na českém trhu, kde má Revolut přes 600 tisíc zákazníků, své marketingové investice letos navýší o téměř 220 % ve srovnání s rokem 2022. Do konce roku chce v tuzemsku oslovit milion zákazníků. V současné době jsme druhou nejstahovanější finanční aplikací na trhu a plánujeme neustále růst,“ uvádí Wiktor Stopa, vedoucí marketingu a růstu v Revoltu. 

V současnosti spouští Revolut svou dosud největší televizní kampaň s názvem „Budoucnost bankovnictví“, která se bude letos vysílat v Česku a na dalších evropských trzích. Ukazuje, jak se Revolut vyvíjí a stává se „nezbytností“ pro ty, kteří hledí do budoucnosti. Ve spotech bankéři ze staré školy pokukují po muži, který z aplikace posílá svým dětem kapesné nebo si bere půjčku, zatímco se věnuje svým každodenním záležitostem, jako je pití kávy nebo a sledování televize.

Kromě televize se kampaň objeví na sociálních sítích a v outdooru. Pod kreativou je podepsána londýnská agentura Anomaly, jež zvítězila ve výběrovém řízení. Režie se ujal Tim Godsall z Anonymous Content. 

Revolut se tento rok rovněž spojí s hudebními a sportovními akcemi. Nedávno začal spolupracovat s NBA Paris Game ve Francii a v nadcházejících měsících se chystá spolupráce s festivalem Sziget v Maďarsku. V plánu jsou i další známá jména ze společenského prostředí a další iniciativy, které budou brzy oznámeny. 

-stk-