Strike TV přidala další sportovní obsah

čtvrtek, 8. února 2024, 16:05 Aktuality, TV MediaGuru

Kromě pořadů wrestlingové asociace WWE, do níž patří hvězdy jako Dwayne Johnson nebo John Cena, se nově ve vysílání stanice objevují i zápasy WBA, WBC, IBF a WBO věnované boxu.

Zdroj: Unsplash

Zdroj: Unsplash

Stanice, kterou mají v nabídce například operátoři Telly, T-Mobile nebo Nej.cz, věnuje každému z duelů dvě až tři hodiny. Všechny boxerské zápasy vysílané na kanále Strike TV budou mít český nebo slovenský komentář a budou vysílány v režimu delayed live. V neděli 4. února měli diváci možnost vidět například zápas z londýnské Wembley arény o titul mistra světa WBA v polotěžké váze. Proti sobě nastoupily dvě vycházející hvězdy boxu - Joshua Buatsi a Dan Azeez.

Strike TV na trhu původně fungovala pod názvem Comedy House a byla zamýšlena jako čistě zábavný kanál s vtipnými scénkami zaměřenými na skrytou kameru. Takto stanice fungovala od konce roku 2019 do září 2022, kdy došlo k přejmenování na stávající označení. Spolu s tím došlo také k rozšíření distribuce. Právě se změnou názvu, tedy novým označením Strike TV, začal kanál vysílat i další obsah. Objevily se soutěže profesionálních dřevorubců a wrestlingové zápasy WWE.

-lukpol-