TV kanály Nickelodeon a Nick Jr. sjednotily svá loga

středa, 14. února 2024, 07:00 Aktuality, TV MediaGuru

Dětské televize Nickelodeon a Nick Jr. od února sjednotily podobu svého loga. Obě stanice mají jako svůj identifikátor oranžovou kaňku.

Nové logo dětského kanálu Nick Jr. Repro: Nick Jr.

Nové logo dětského kanálu Nick Jr. Repro: Nick Jr.

Přesně půl roku po stanici Nickelodeon se k ní přidal s oranžovou kaňkou jako identifikátorem i dětský kanál Nick Jr. Logo obou programů je nyní vysíláno v pravém horním rohu obrazovky. Nickelodeon upravil svůj vizuál od začátku srpna 2023, Nick Jr. pak od února 2024. Na stávající i tehdejší novinku upozornil MediaGuru.cz jeho čtenář Lukáš Jaro. Obě stanice jsou na českém trhu k dispozici pouze ve standardním rozlišení obrazu (SD).

Diváci, kteří by chtěli sledovat obsah těchto dětských programů ve formátu HD, musí se poohlédnout po některé z videoték, jako je například Netflix a jeho dětská sekce Kids. Další možností je streamingová služba SkyShowtime, která patří přímo provozovateli Nickelodeonů. Zajímavostí je, že na českém trhu je k dispozici také verze Nickelodeon HD, která ovšem vůbec nedisponuje lokalizací. Z významnějších hráčů ji nabízí například O2 TV.

-lukpol-

Dětská televize Nickelodeon od srpna změnila grafiku

středa 2. srpna 2023