Vedral povede marketing Bontonfilmu, mluvčí je Albrechtová

čtvrtek, 22. února 2024, 13:45 Aktuality, PR, Marketing, Lidé MediaGuru

Marketingový tým Bontonfilmu nově povede Lukáš Vedral, který do jeho čela nastupuje z pozice dlouholetého tiskového mluvčího a manažera komunikace. Novou tiskovou mluvčí je Eva Albrechtová.

Eva Albrechtová, foto: Nguyen Phuong Thao

Eva Albrechtová, foto: Nguyen Phuong Thao

Dosavadní tiskový mluvčí a manažer komunikace společnosti Bontonfilm Lukáš Vedral se od března po více než jedenácti letech na této pozici posouvá ve společnosti do vedení marketingu. Na uvolněnou pozici nastupuje Eva Albrechtová, která se tak stává novou tiskovou mluvčí filmového distributora.

Lukáš Vedral stál v čele PR společnosti od ledna 2013, public relation v oblasti filmu se věnuje posledních více než dvacet let.

„Stejně jako reagujeme na vývoj audiovizuálního trhu, nemůžeme naši marketingovou strategii stavět jen na dlouholetém know-how. Náš content marketing musí být kreativní, a přitom v každé z kampaní zohledňovat specifika jednotlivých žánrů i tvůrců, se kterými jsme v denním kontaktu. Současně potřebujeme sledovat trendy i změny v chování publika, abychom dokázali diváky bavit a oslovit tam, kde právě jsou. Těším se, že všechno tohle budeme rozvíjet s týmem kolegyně Martiny Gabrielové, které přeju jen to nejlepší v její nové roli maminky,“ říká Vedral.

Eva Albrechtová do firmy přichází z mediálního domu Czech News Center, kde s Čestmírem Strakatým připravovala rozhovorový formát Prostor X. Předtím působila třináct let v PR, měla na starost medializaci internetové televize Stream.cz, jejích tváří a pořadů, následně se s týmem tvůrců přesunula na Mall.tv a vedla její komunikaci.

-mav-