Air Bank se spojuje s rapovou soutěží The Mag Wrap

čtvrtek, 14. března 2024, 12:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Air Bank podpoří mladé talenty v soutěži The Mag Wrap, která slouží jako kreativní platforma pro umělce v oblasti rapu a hudební produkce.

Porotci třetího ročníku soutěže The Mag Wrap jsou (zleva): Hard Nico, Rytmus a Smack, zdroj: The Magazín Wrap.

Porotci třetího ročníku soutěže The Mag Wrap jsou (zleva): Hard Nico, Rytmus a Smack, zdroj: The Magazín Wrap.

Air Bank se stávám partnerem rapové soutěže The Mag Wrap. Soutěžící z České republiky a Slovenska se utkají o půl miliony korun, finalisty bude vybírat a hodnotit porota složená ze zástupců tří rapových generací – Rytmus, Hard Rico a Smack. Jedním z moderátorů soutěže je influencer Nikos Mach, který je od loňského roku tváří Air Bank pro mladé.

„V Air Bank podporujeme rozvoj mladých lidí, protože nám záleží na jejich budoucnosti. S tímto cílem jsme se rozhodli vstoupit do partnerství s projektem, který mladým talentům nabízí možnost představit své schopnosti a přiblížit se k realizaci svých snů. Jelikož jsou finance klíčovou součástí hudebního průmyslu, naším záměrem je poskytnout vhled do toho, jak v něm peníze fungují a jak s nimi lze efektivně nakládat,“ říká Oldřich Dostál, marketingový ředitel Air Bank.

Jednotlivé epizody soutěže budou k vidění na kanále The Mag na YouTube, videa s předstihem a další exkluzivní obsah si mohou fanoušci předplatit na platformě HeroHero. Finále, které bude otevřené veřejnosti, proběhne 21. června v klubu Roxy v Praze.

-stk-