Óčko uvede českou verzi „nahé" reality Naked Attraction

středa, 20. března 2024, 14:00 TV MediaGuru

Televize Óčko získala licenci pro vysílání tuzemské verze „nahé" seznamovací reality show Naked Attraction, otevírá casting.

Naked Attraction, zdroj: TV Óčko

Naked Attraction, zdroj: TV Óčko

Televize Óčko získala licenci na výrobu česko-slovenské verze seznamovací reality show Naked Attraction. Otevírá proto casting a českou verzi reality show, v níž se lidé seznamují nazí, letos vyšle na obrazovky. Na produkci spolupracuje Óčko s Drive Film Factory.

Nahou seznamku Naked Attraction vysílá Óčko v rámci svého večerního programového okna O18+ více než tři roky, uvedlo přes 250 epizod a přineslo britskou, německou nebo italskou řadu. Aktuálně je na Óčku k vidění polská verze, a to od neděle do čtvrtka ve 22:00. Sleduje ji přes 130 tisíc unikátních diváků týdně, nejoblíbenější je mezi svobodnými muži s VŠ vzděláním, kde dosahuje share 3,88 %. Jde momentálně o nejsledovanější pořad Óčka.

Formát seznamovací show Naked Attraction vznikl v britské produkci TV Channel 4 a brzy se rozšířil do dalších evropských zemí. V loňském roce se stala jedničkou i v USA na streamovací platformě HBO Max. Óčko se po téměř roce vyjednávání podařilo získat licenci pro výrobu česko-slovenské verze.

Od 20. března se tak lze přihlásit vyplněním základního dotazníku na stránce nakedattraction.cz. Vybraní zájemci budou pozvání do druhého kola na osobní pohovory. Zkusit seznámit se může kdokoli starší 18 let jakékoli orientace, tělesných proporcí a sexuálních preferencí, uvádí televize. „Součástí pořadu jsou i sexual education témata, která boří falešné představy v oblasti vztahů, sexuality a podoby lidského těla, přihlásit se tedy může opravdu každý,“ uvedl programový ředitel Óčka Alexandr Guha.

Naked Attraction, zdroj: TV Óčko

Naked Attraction, zdroj: TV Óčko

Princip seznamky spočívá v tom, že oblečený host vybírá mezi pěticí nahých postav, kteří se postupně odhalují od nohou až k hlavě v jednotlivých kolech. Vybírající každé kolo vyřadí jednu osobu až do zbývajících dvou. Před nimi se pak také svlékne a provede konečnou volbu.

„Profily Óčka na sociálních sítích patří mezi nejsilnější lifestyle média a máme těsné vazby na trendy online tvůrce, takže jak casting, tak samotné vysílání budou doprovázet online formáty, což je i v porovnání se zahraničním uvedením Naked, které se zaměřilo vesměs na televizní či VOD vysílání, výjimečné,“ doplňuje Eliška Herciková, online marketing konzultantka Óčka. Óčko tak plánuje zařadit například a tematická videa projektu Show Us, instagramové short formáty a řadu derivátů seznamovacích show.

-mav-