Seriál Zlatá labuť zařadila do své distribuce španělská Onza

neděle, 24. března 2024, 07:20 Aktuality, TV MediaGuru

Španělská Onza Distribution zařadila do své distribuce seriál Zlatá labuť. Prezentován tak bude na mezinárodních trzích a festivalech jako MIPTV a Series Mania.

Zlatá labuť, zdroj: TV Nova

Zlatá labuť, zdroj: TV Nova

Výpravný romantický seriál odehrávající se na pozadí událostí roku 1939 Zlatá labuť, jehož závěrečnou třetí řadu v současnosti vysílá TV Nova, se dostal do portfolia mezinárodní distributora Onza Distribution. Seriál bude prezentován na mezinárodních trzích a festivalech jako MIPTV a Series Mania.

„Zájem zahraničního distributora potvrzuje, že české seriály jsou konkurenceschopné a mají potenciál oslovit i diváky mimo naše teritorium. Díky spojení s ONZA Distribution poputují příběhy našich hrdinů do světa,“ uvedla kreativní producentka TV Nova Klára Follová. 

Seriál vznikl ve spolupráci s producenty a showrunnery z Dramedy Productions Filipem Bobiňskim, Janem Coufalem a Petrem Šizlingem. „Zájem renomovaného zahraničního distributora ONZA, která mne o projekt žádala několik měsíců, dává věřit, že se Labuti bude dařit a naváže na úspěch našeho předchozího seriálu První republika, který byl prodán do již bez mála 60 zemí světa,“ dodal ke spolupráci Filip Bobiňski.

Onza Distribution je jedním z největších distributorů ve Španělsku a zároveň mezinárodní distributor audiovizuálního obsahu, který má své zastoupení na všech hlavních mezinárodních filmových a televizních trzích napříč všemi kontinenty. 

-mav-