Do Česka vstupuje hotelový řetězec The Cloud One

úterý, 30. dubna 2024, 06:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Nový hotelový řetězec The Cloud One otevírá svůj první tuzemský hotel v Hybernské ulici. Sází na design, udržitelnost a lokální značky. 

Zdroj: The Cloud One

Zdroj: The Cloud One

Německý řetězec The Cloud One vstupuje na český trh. V Praze v Hybernské ulici otevírá svůj čtvrtý hotel, po New Yorku, Hamburku a Norimberku. Důraz klade na design, udržitelnost a spolupráci s lokálními značkami. 

„Do našich hotelů se vždy snažíme vnést jedinečné rysy každého města. Například design baru je inspirován zlatou a stověžatou Prahou stejně jako dynamikou řeky Vltavy. Zároveň v pokojích hosté najdou českou ekologickou kosmetiku, posnídají lokální potraviny převážně v bio kvalitě a ochutnají nejlepší česká a moravská vína, která tvoří naprostou většinu naší vinotéky,“ popisuje manažer hotelu Robert Šafařík.

Celý hotel je napájen 100 % ekologickou elektřinou, a například všechny kosmetické produkty jsou certifikovány jako ekologické. Celkem nabídne řetězec v centru Praha 382 pokojů, z nichž každý je vybaven podlahovým vytápěním v koupelnách, klimatizací i televizí.

Přízemí hotelu pracuje s motivy starých pražských budov a módních kaváren. Barevný vstupní prostor má působit teple a příjemně a kontrastuje s tmavou podlahou z přírodního kamene. Doplňují ho světla od české značky Brokis a umělecké dílo od Renaty Kudláčkové

Součástí hotelu je vinný bar a salónek Cloud One v šestém patře. Ranní kávová stanice odkazuje na vchod do domu, ve kterém se narodil Franz Kafka. Výrazným prvkem jsou i ilustrace pražské rodačky Barbory Idesové.

Večer se prostor promění v bar s nabídkou koktejlů a lokálního občerstvení. K posezení bude k dispozici i panoramatická terasa s více než 100 místy k sezení. Každý čtvrtek zde bude hrát DJ „Sounds in the Cloud“.

V nabídce bude 50 kurátorsky vybraných vín, z nichž čtyři desítky pochází z českých a moravských vinařských oblastí. V nabídce občerstvení se pracuje s lokálními a bio ingrediencemi. 

-stk-