Francouzskou ragby ligu Top 14 získala Canal+ Sport

středa, 17. dubna 2024, 06:20 Aktuality, TV MediaGuru

Diváci placené stanice Canal+ Sport uvidí zápasy francouzské ragbyové ligy Top 14. Mediální skupina je v Česku a na Slovensku přidává k Premier League, WTA a Premier Padel Tour.

Ilustrační obrázek, zdroj: Pixabay

Ilustrační obrázek, zdroj: Pixabay

Na obrazovkách hlavního programu Canal+ Sport se až do konce základní části objeví nejlepší zápas kola, hraný v neděli od 21:05. Divákům stanice nabídne rovněž všechna utkání vyřazovací části. Chybět nebude ani zpravodajský magazín Top 14, mapující klíčové okamžiky posledního odehraného kola. Díky umístění soutěže na Canal+ Sport (1) se objeví nejen ve Skylinku (a službě Canal+), ale také u operátorů O2 a T-Mobile.

Nejvyšší francouzská ragbyová soutěž se hraje od roku 1892. Vítěznou trofej, Brennusův štít, nad hlavu nejčastěji pozvedlo Toulouse, které je i letos obhájcem titulu. V jeho dresu hrají francouzští reprezentanti Dupont, Ntamack nebo Ramos. V lize mají zastoupení i reprezentanti Anglie, Walesu nebo Jihoafrické republiky. Dlouhodobá základní část končí 9. června a po ní následuje tříkolové play-off, završené v pátek 28. června velkým finále dvou nejlepších celků.

-lukpol-