Humpolecký Profil Nábytek na PR volí ShrtCut Studio

čtvrtek, 11. dubna 2024, 06:55 Aktuality, PR MediaGuru

Humpolecká nábytkářská firma Profil Nábytek si na zajištění PR komunikace vybrala agenturu ShrtCut. 

Zdroj: Profil Nábytek

Zdroj: Profil Nábytek

Česká nábytkářská firma Profil Nábytek zahájila spolupráci v oblasti PR komunikace s agenturou ShrtCut. Ta bude mít za úkol rozšíření povědomí jak o české tradiční značce, tak o udržitelném přístupu k nábytkářství, který Profil prosazuje.

ShrtCut bude v průběhu spolupráce obstarávat komplexní služby public relations. Na starost bude mít media relations, produktové PR, vyhledávání mediálních příležitostí, ale také správu sociálních sítí. Profil Nábytek tak chce po 30 letech úspěšného fungování na českém trhu výrazněji vstoupit do mediálního prostředí

„V rámci fungování celé firmy teď zažíváme velkým rozmach. Firma se transformuje, ještě více profesionalizuje a jsme rádi, že tím budeme procházet společně se ShrtCutem jako partnerem v oblasti komunikace. Od spolupráce si slibujeme rozšíření povědomí o značce, efektivní komunikaci našeho příběhu a hodnot společnosti i posílení naší pozice na trhu,“ říká František Čermák, obchodní ředitel a spolumajitel společnosti Profil Nábytek.

Firma Profil Nábytek vznikla v roce 1991 spoluprací čtyř humpoleckých truhlářů. Dnes má společnost s obratem přes 239 mil. Kč 66 zaměstnanců a v minulém roce dokončila rozsáhlou revitalizaci bývalého nákladového nádraží v Humpolci, kde vyrostla nová výrobní hala a sídlo firmy včetně showroomu. Firma si zachovává rodinnou tradici, na kterou navazuje nástupnická generace vychovaná zakladateli. 

Strategická komunikace značky se bude mimo jiné věnovat tématům, jako je udržitelná výroba, moderní technologické postupy při výrobě vysoce kvalitního designového nábytku a interiérů, cirkulární ekonomika nebo nábor zaměstnanců. 

-stk-