Mobilboard má povolení provozovat reklamu na busech v Žilině

pondělí, 22. dubna 2024, 08:10 Aktuality, Outdoor MediaGuru

Mobilboard získal zakázku na prodej reklamy na autobusech v Žilinském kraji. Společnost uspěla s projektem Udržitelná reklama.

Zdroj: Mobilboard

Zdroj: Mobilboard

Od 1. dubna navázala reklamní agentura Mobilboard výhradní spolupráci s organizátorem Integrované dopravy Žilinského kraje (IDŽK). Mobilboard tím získal outsourcing reklamních služeb pro více než 400 autobusových ploch v Žilinském kraji. Vozy tak doplní celorepublikovou síť příměstské autobusové dopravy a MHD, kterou agentura na Slovensku a v Česku provozuje. Zadavatelé mohou v Žilinském kraji využít 14 formátů pro reklamu na exteriéru a dvě digitální média v interiéru vozidel.

„Jsem ráda, že se nám podařilo spolupráci vyjednat a získali jsme možnost realizovat reklamní kampaně v Žilinském kraji. Na konci loňského roku totiž hrozil v kraji úplný zákaz reklamy na autobusech. Proto velmi oceňuji profesionální přístup vedení IDŽK, které tento projekt spolupráce na půdě Žilinského kraje prosadilo. Je velkou událostí, že se tento záměr podařilo úspěšně realizovat,“ uvedla Radmila Pospíšilová, ředitelka společnosti Mobilboard. Podle Pospíšilové se jedná o zcela nové vnímání spolupráce mezi dopravcem, organizátorem dopravy a reklamní společností, která podpisem smlouvy zajistí přehled a koordinaci reklamy na autobusech v kraji.

Mobilboard vyhrál zakázku s projektem Udržitelná reklama. „Udržitelná reklama znamená, že využíváme pro reklamu plochy, které už existují, mají svůj účel a užitek pro všechny zúčastněné. Tedy pro inzerenty, dopravce, město a kraj i pro veřejnost. Místním firmám nabídneme účinné a dlouhodobě vizibilní plochy. Výnosy z reklamy se vrátí prostřednictvím organizátora dopravy zpět kraji a městu, což se může pozitivně promítnout do zkvalitnění služeb veřejné dopravy,“ upřesnila Radmila Pospíšilová.

-mav-