Puma spouští globální kampaň „Forever. Faster“

pátek, 12. dubna 2024, 17:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Cílem nové kampaně Puma „Forever. Faster – See the game like we do“ je posílit pozici značky v oblasti sportu. 

Zdroj: Puma

Zdroj: Puma

Sportovní značka Puma spouští po deseti letech svou první celosvětovou kampaň „Forever. Faster – See the game like we do“, která si klade za cíl posílit pozici Pumy jako nejrychlejší sportovní značky na světě. Kampaň akcentuje spojení značky s rychlostí a vyzývá všechny, profesionální i příležitostné sportovce, aby „vnímali hru tak, jako ji vnímá Puma".

„Naše nová globální kampaň je doposud největší marketingovou investicí značky Puma,“ říká Richard Teyssier, Vice President Brand and Marketing značky Puma. „Je to poprvé, kdy Puma přináší jediné sdělení – Forever. Faster. – po celý rok a ve všech sportovních kategoriích, jako jsou fotbal, běh, basketbal a házená,“ dodává

Kampaň poběží napříč médii včetně sociálních sítí, PR, zahraničních médií a prodejních míst po celém světě. Součástí kampaně je brandové video s předními sportovci, jako jsou Antoine Griezmann, Breanna Stewartová, Christian Pulisic, Felix Streng, Jack Grealish, Javier Balcazar „Chicharito“, Karsten Warholm, Kai Havertz, Lamelo Ball, Luis Suarez, Memphis Depay, Mondo Duplantis, Neymar Jr, Sergio Aguero, Shericka Jacksonová, Yaroslava Mahučichová a další.

Ještě v tomto roce představí Puma speciální videa a kreativní prostředky pro Conmebol Copa America, UEFA Euro 2024 a Letní olympijské hry 2024.

-stk-