Streamovací služba CuriosityStream je součástí Apple Channels

středa, 10. dubna 2024, 08:15 Aktuality, TV MediaGuru

V průběhu března se součástí aplikace Apple TV v České republice stala streamingová služba CuriosityStream. Míří na milovníky dokumentů a non-fiction.

Prostředí aplikace Apple TV s originálními tituly Apple TV+

Prostředí aplikace Apple TV s originálními tituly Apple TV+

CuriosityStream uvádí, že je přední světovou dokumentární a non-fiction streamovací službou pokrývající vědu, přírodu, historii, biografii skutečných postav a v podstatě cokoliv dalšího, na co si vzpomenete. „O našem přírodním světě se dozvíte spolu s takovými osobnostmi, jako je Sir David Attenborough. Podívejte se na náš vesmír s úžasem, zatímco Michio Kaku a Brian Greene rozšiřují váš pohled na prostor, čas a budoucnost,“ láká provozovatel online platformy.

Menu služby, jak bývá obvyklé, je v aplikaci Apple TV k dispozici v češtině, nicméně samotné popisky už jsou v angličtině. CuriostiyStream funguje na bázi měsíčního předplatného za částku 99 korun. Tento kanál doplňuje nabídku dalších hubů – Major League Soccer, Carnegie Hall+, Marquee TV, Mubi a Tastemade. Všechny fungují na bázi samostatného měsíčního předplatného a nejsou součástí nabízených titulů v rámci originálních titulů služby Apple TV+.

-lukpol-

Apple Channels se v Česku rozrostly o Marquee TV

pondělí 13. listopadu 2023